Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Po raz pierwszy od ponad 25 lat odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej. 13 października w Sali Teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach zebrali się wszyscy nauczyciele oraz pracownicy administracyjni i obsługi miejscowych szkół.

Organizatorem przedsięwzięcia był Mirosław Łukowski, burmistrz Mordów, który zaczął całą uroczystość. Złożył wszystkim zebranym życzenia wytrwałości z wykonywanej pracy, satysfakcji i radości z osiągnięć oraz wyraził słowa uznania za odpowiedzialną pracę nauczycieli w kształtowaniu umysłów oraz serc dzieci i młodzieży. Każdy pracownik oświaty otrzymał z rąk burmistrza dyplom gratulacyjny. Prezentem dla pracowników szkół był koncert Marleny Uziębło. Artystka zaprezentowała publiczności przepiękne piosenki Hanki Ordonówny oraz Marlene Dietrich. Koncert został sfinansowany w ramach projektu „Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej w subregionie siedleckim”. Po koncercie w miłej atmosferze przy kawie odbyło się spotkanie z przedstawicielem Ośrodka nt. współpracy i zaangażowania mieszkańców w sprawach lokalnych.  

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15