Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Już po raz trzeci burmistrz Mordów i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach zorganizowali Gminny Dzień Kobiet.

7 marca do Sali Teatralnej M-GOK-u przybyło ponad 160 osób. W części artystycznej wystąpiły zespoły działające w ośrodku kultury w Mordach: grupa gitarowa STALOWE STRUNY oraz grupy tańca nowoczesnego HOP-SKOK (młodsza i starsza). Głównym punktem wieczoru był koncert utalentowanego muzyka Roberta Gryczki, który śpiewając kobietom o kobietach, przeniósł je w niezwykłą muzyczną podróż. Imprezą towarzyszącą było otwarcie wystawy prac artystki ludowej Ireny Łukasiuk pt. „Piękno świata widzę w kwiatach”. - Między występami odbyły się losowania ponad 70 prezentów, m. in. kosmetyków, książek i akcesoriów podróżniczych. Łączna ich pula w tym roku wyniosła prawie 2000 zł. Fundatorami nagród byli Burmistrz Miasta i Gminy Mordy, firma ORIFLAME SWEDEN oraz M-GOK w Mordach – powiedziała Beata Prokurat, zastępca dyrektora M-GOK-u. Podczas Gminnego Dnia Kobiet nie zabrakło słodyczy, ciast i soków, które zasponsorował Zdzisław Szczygielski, właściciel sklepu LEWIATAN w Mordach.

Na zakończenie każda z pań otrzymała od pracowników ośrodka kultury krepinową różę. Wszystkie kobiety zapamiętają ten cudowny wieczór na długo.

Patronat mediany nad imprezą sprawowali: „Katolickie Radio Podlasie, Regionalny Portal Informacyjny podlasie24.pl oraz „Kulturalnik”.

Zdjęcia: Paweł Prokurat

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15