Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej

Burmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

KONKURS "Najpopularniejszy Dzielnicowy 2010 roku"

Zgodnie z założeniami Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań 'Razem Bezpieczniej' dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną. Do niego należy również diagnozowanie zjawisk patologicznych i kryminalnych w środowisku. Właściwie rozpoznając i podejmując odpowiednie działania, uruchamia szereg przedsięwzięć prewencyjnych mających na celu przeciwdziałanie zjawiskom kryminogennym.

Mając na uwadze zwiększenie skuteczności działań dzielnicowego, zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym, a także wyróżnienie rangi służby dzielnicowego, przy jednoczesnym poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjanta pierwszego kontaktu proszę o wypełnienie ankiety i oddanie głosu na dzielnicowego, który bierze udział w konkursie organizowanym przez Komendanta Miejskiego Policji w Siedlcach pod Nazwą " Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2010". Ankiety wraz ze skrzynkami na nie znajdują się w Urzędzie Miasta i Gminy w Mordach, Urzędzie Gminy Paprotnia oraz Posterunku Policji w Mordach.

Dzielnicowi Posterunku Policji w Mordach
1. mł. asp. Radosław Ługowski teren Miasta Mordy, gminy Paprotnia
2. asp. Krzysztof Konasiuk teren gminy Mordy

Jeżeli chce Pan/Pani oddać głos na jednego z wyżej wymienionych Dzielnicowych proszę o wyplenienie ankiety z załącznika i przesłanie na adres e-mail Komendy Miejskiej w Siedlcach: kmp.siedlce@mazowiecka.policja.gov.pl bądź wrzucenie do skrzynki w Urzędzie Miasta i Gminy w Mordach, Urzędzie Gminy w Paprotni oraz Posterunku Policji w Mordach.

Z poważaniem
Kierownik Posterunku Policji
w Mordach

nadkom. Artur Jagiełło

Ankieta Radosław Ługowski

Ankieta Krzysztof Konasiuk

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15