Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Dzieci i młodzież z gminy Mordy nie nudzą się. Zajęcia plastyczno-manualne, warsztaty z autoprezentacji i komunikacji, gry i zabawy animacyjne, malowanie kredą i palcami to tylko niektóre atrakcje jakie zorganizował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach we współpracy z Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Ireny Ostaszyk w Mordach.

W lipcu tegoroczny cykl zajęć pod hasłem „Wakacje bez nudy!” odbył się już w Mordach, Stoku Ruskim, Wyczółkach, Wojnowie i Klimontach. - Z oferty wakacyjnej naszych gminnych instytucji kultury skorzystało w ubiegłym miesiącu ponad 90 dzieci i młodzieży. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia kulinarne, dni z grami planszowymi oraz wspólne ogniska – wskazał Łukasz A. Wawryniuk, dyrektor M-GOK-u w Mordach i M-GBP w Mordach. W sierpniu zajęcia odbędą się w Czepielinie, Krzymoszach, Mordach i Radzikowie Wielkim. Na ostatni miesiąc wakacji zostały zaplanowane m. in. warsztaty malarskie, zajęcia muzyczne, piknik edukacyjny oraz kurs podstaw tańca towarzyskiego.

Część zajęć „Wakacje bez nudy!” odbywa się w ramach programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, którego autorem i fundatorem jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Warsztaty z autoprezentacji i komunikacji prowadzą pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach.

Szczegóły zajęć wakacyjnych w gminie Mordy na: www.mgokmordy.naszgok.pl oraz na: http://mordzkieoko.wordpress.com.

MS

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15