Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Statut
Przetargi
Uchwały
Jak załatwić sprawę?
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
Bezpieczna Gmina
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
ZEAS
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportowe
TPMArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
poradnik.jpg


plan gospodarki jpg 
Burmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Pod taką nazwą członkowie Koła Seniora w Krzymoszach we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mordach zorganizowali imprezę integracyjną. Odbyła się ona w pogodne popołudnie 9 października w świetlicy wiejskiej w Krzymoszach.

Panie z krzymoskiego koła seniora zaprosiły wszystkich na ognisko, po którym dalsze punkty programu odbyły się wewnątrz budynku. Na zaproszonych gości czekała prawdziwa biesiada przy suto zastawionych stołach. Oprócz wspólnego śpiewania nie zabrakło skocznych tańców w rytmie polskiej muzyki. - Cieszę się, że nasza impreza tak bardzo się udała. Panie z koła z Krzymosz włożyły w jej przygotowanie wiele serca – powiedziała Helena Młynarz, przewodnicząca miejscowego Koła Emerytów i Rencistów.

Kolejna podobna uroczystość już w przyszłym roku na powitanie wiosny. Tym razem zostanie zorganizowana przez KEiR w Klimontach. 

MS

 

 

 

 


  logo wybory 2015

logo strony obywatel
RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15