Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Ponad 40 dzieci i młodzieży uczestniczyło w pikniku „Pożegnanie wakacji”, który odbył się 30 sierpnia w Leśniczówce.

Impreza obfitowała w wiele atrakcji. Konkurencje sportowe i muzyczne, malowanie twarzy, gry i konkursy z nagrodami to tylko niektóre z nich. Wszyscy wzięli udział we wspólnym tworzeniu obrazów z wakacji specjalnymi farbami do malowania placami. - Jurorzy przyznali wszystkim pracom pierwsze miejsca, ponieważ każda była niepowtarzalna – powiedział Ireneusz Denis, sołtys Leśniczówki. „Pożegnanie wakacji” w Leśniczówce odbyło się po raz pierwszy. – Pomysł organizacji takiej imprezy mieliśmy od dawna. Dlatego wspólnie z sołtysem postanowiłem go zrealizować. Pomógł nam w tym ośrodek kultury w Mordach – zaznaczył Radosław Zwierzchowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Leśniczówce.

Patronat medialny nad piknikiem sprawowali „Echo Katolickie”, „Życie Siedleckie” oraz „Kulturalnik”. Organizatorami imprezy byli: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Leśniczówce, Sołectwo Leśniczówka oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach.

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15