Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Podczas wakacji dzieci i młodzież z gminy Mordy nie narzekała na nudę. Z atrakcji przygotowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach skorzystało ponad 200 osób.

Cykl „Wakacje bez nudy” objął w tym roku miasto Mordy i 8 wsi. Zajęcia malarskie i plastyczno-manualne, muzyczne, taneczne, teatralne czy wokalne to tylko niektóre atrakcje, z jakich mogły skorzystać dzieci i młodzież, które nie wyjechały na wakacje lub które przyjechały na nie do swoich rodzin z różnych rejonów Polski. Młodszym uczestnikom najbardziej podobały się zajęcia sportowe, fotograficzne, kulinarne i z savoir-vivre’u. Ci starsi upodobali sobie warsztaty z robienia biżuterii, projekcje filmowe, karaoke i zabawy mnemotechniczne.

W prowadzeniu zajęć aktywnie uczestniczyła młodzież realizująca projekt „Jestem sobą w tłumie świata” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu RÓWNAĆ SZANE. W prowadzenie zajęć aktywnie włączyła się także Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Ireny Ostaszyk w Mordach.

Zdjęcia z zajęć wakacyjnych w fotogalerii.

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15