Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Mali adepci z Dziecięcej Grupy Teatralnej „Skrzaty” zagrali 24 stycznia w premierowym spektaklu pt. „Mikołajowe perypetie”. Przedstawienie w Sali Teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach obejrzało ponad 140 osób.

Grupę teatralną tworzą dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Spektakl opowiada o walce dobra ze złem. Diabły kradną Świętemu Mikołajowi prezenty. Mikołaj, przy pomocy aniołów i Śnieżynek, odzyskuje skradzione rzeczy. Na koniec diabełki zrozumieją swój błąd i naprawiają go. W nagrodę powiększają grono chóru anielskiego.  – Jestem bardzo zadowolony  z dzieci. Włożyliśmy w całość dużo czasu i pracy. Gratuluję przede wszystkim małym aktorom, którzy pokonali swoje słabości – zaznaczył Łukasz A. Wawryniuk, reżyser przedstawienia. W spektaklu zagrały: Gabriela Andrunik, Zuzanna Miłkowska, Kaja Kwiatkowska, Wiktoria Trębicka, Karolina Kamer, Aleksandra Miłkowska, Kinga Teodorczuk,  Julia Andrunik, Nina Kwiatkowska i Emilia Szakoła.

Kolejna premiera DzGT „Skrzaty” już wiosną.

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15