Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Ponad 60 gimnazjalistów przyjedzie 21 maja do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach, by walczyć o miano laureata VI Regionalnego Przeglądu Piosenki Europejskiej.

W przesłuchaniach finałowych weźmie udział łącznie 28 solistów, zespołów wokalnych i  wokalno-instrumentalnych oraz chórów, którzy wykonają 2 utwory: pierwszy w języku polskim, drugi – w języku obcym z obszaru Europy. Jurorzy będą oceniać występy pod względem walorów wokalnych i interpretacji utworu, kreatywności i twórczości własnej uczestników. Ważny też będzie dobór repertuaru do wieku i możliwości wykonawcy, a także kompozycja i ogólny wyraz artystyczny. – W tym roku mamy rekordową liczbę zgłoszeń. Przegląd adresujemy obecnie do młodzieży gimnazjalnej z 8 powiatów. Z naszego zaproszenia skorzystało 19 placówek aż z 6 z nich – zaznaczył Łukasz A. Wawryniuk, dyrektor M-GOK-u.

Przesłuchania finałowe zaczną się o godzinie 10.00 w Sali Teatralnej M-GOK-u przy ulicy Parkowej 9. Tegoroczny przegląd patronatem honorowym objęli: Jarosław Kalinowski – Poseł do Parlamentu Europejskiego, Wojewoda Mazowiecki, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Kurator Oświaty, Starosta Siedlecki oraz Burmistrz Miasta i Gminy Mordy.

GT

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15