Urząd Miasta i Gminy
Aktualności
Władze
Rada Miejska
Referaty
Jak załatwić sprawę?
Przetargi
KontaktMiasto i Gmina Mordy
O Mieście i Gminie
Historia
Fotogaleria
SołectwaJednostki Gminne
ZGK
MGOK
Biblioteka
MGOPS
MGKRPA
Szkoły i przedszkolaInstytucje
Policja
Kościoły i parafie
OSP
Banki
PocztaStowarzyszenia
Kluby sportoweArchiwum
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
poradnik.jpg

plan gospodarki jpg

 

Plan Gospodarki NiskoemisyjnejBurmistrz Miasta i Gminy Mordy przypomina o terminowym wnoszeniu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w terminie do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Wpłaty można dokonać w kasie urzędu lub na rachunek bankowy.

Ponad 230 osób uczestniczyło w Gminnym Spotkaniu z Kolędą, które odbyło się 20 stycznia w Sali Teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach.

Impreza rozpoczęła się przepięknymi jasełkami w wykonaniu uczniów klas drugich z Zespołu Oświatowego im. Waleriana Łukasińskiego w Mordach. Wiele serca i pracy w ich przygotowanie włożyły panie nauczycielki: Anna Chmielewska, Barbara Zalewska oraz Zofia Żurawska. Drugą część spotkania wypełnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Seniora z Czepielina, Zespołu Ludowego Podlasianki, Zespołu Wokalnego z Wyczółek oraz młodzieżowej grupy wokalnej. Ta ostatnia działa w ramach projektu Stowarzyszenia „Naszym Dzieciom” pt. Jestem sobą w tłumie świata w programie RÓWNAĆ SZANSE – Ogólnopolski Konkurs Grantowy. Niektóre kolędy zostały zaśpiewane na 4 głosy, co wzbudziło ogromny podziw publiczności.

Gminne Spotkanie z Kolędą pokazało, że najpiękniej jest okazywać radość z cudu narodzenia poprzez śpiew.

Organizatorami wydarzenia byli: Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Mordach, Burmistrz Miasta i Gminy Mordy, Zespół Oświatowy im. Waleriana Łukasińskiego w Mordach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Mordach.

ŁW

Autor zdjęć: Anna Rucińska, Multi-KA Mordy

 

 

logo strony obywatel

RSO logo

stat4u
 Statystyki

Gmina na Facebooku
logo facebooka

Urząd Miasta i Gminy
w Mordach
ul. Kilińskiego 9
08-140 Mordy
tel. 25-641-54-02
fax 25-641-51-15